Kategorie
Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produkty:
45476
Kategorie:
2616
Nowości:
198

Linki hamulca do kosiarek spalinowych i traktorków ogrodowych Honda.

Już od powstania w roku 1948 Honda Motor Co. jest liderem na rynku produkcji nie tylko samochodów i motocykli, ale również urządzeń i maszyn ogrodniczych. Jest także największym producentem silników na świecie. Główna siedziba firmy znajduje się w stolicy Japonii - Tokio. W swoich 124 zakładach w 24 krajach Honda projektuje, wytwarza i oferuje swoim klientom szeroki wachlarz różnorodnych produktów: od małych silników do zastosowań ogólnych, przez skutery i sprzęt ogrodniczy do specjalistycznych samochodów wyścigowych. Honda stale doskonali swoją technologię i wyróżnia się niezawodną konstrukcją urządzeń, dzięki temu jakość produktów Hondy uzyskała doskonałą reputację i renomę klientów na całym świecie.

Jak działa linka hamulca w kosiarkach spalinowych i traktorkach?

Podczas zaciągania dźwigni (rączki) hamulca na rękojeści (kierownicy) kosiarki odciąga ona hamulec oraz rozłącza przewody masujące, umożliwiając cewce wytworzenie iskry.

Podczas puszczania ww. dźwigni, linka ta załącza hamulec, który trąc o koło magnesowe silnika wyhamowuje go (nóż się zatrzymuje) oraz zwiera przewody masowe od cewki co powoduje utratę zapłonu i silnik gaśnie.

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium