Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
61290
Kategorii:
2654
Nowości:
1

Łańcuchy śniegowe do traktorków, odśnieżarek/zamiatarek i pługów!

Oferowane przez nas Łańcuchy Śniegowe pasują do wielu urządzeń takich jak traktorki, minitraktorki, odśnieżarki/zamiatarki, pługi i wiele innych!

Oferujemy Łańcuchy Śnieżne takich marek jak Peerless, Grizzlar oraz Granit! Posiadamy w ofercie wzory drabinkowe oraz diamentowe!
Oferujemy łańcuchy śniegowe pasujące do kół o rozmiarach: 11”, 13”, 15”, 16”, 18”, 20”, 22”, 23”, 24”, 25”, 28”!
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą instrukcją dot. Odczytywania wymiarów Łańcuchów śniegowych oraz do uważnego czytania opisów ofert – wszelkie informacje są tam zawarte.

Dlaczego warto korzystać z łańcuchów śniegowych?

Zamontowane na koła łańcuchy śnieżne pomagają w pracy w trakcie zimy. Nierówna nawierzchnia, lód przykryty śniegiem, a nawet większe ilości śniegu często przeszkadzają nam w dokładnej i efektywnej pracy. Zakładając łańcuchy na przednie koła naszego pojazdu, zwiększamy przyczepność oraz niwelujemy szanse na wpadnięcie naszej maszyny w poślizg.

Jakie łańcuchy śnieżne wybrać?

Wybierając łańcuchy śniegowe ważnym jest, aby zwrócić uwagę na jakość wykonania. Wysoka jakość łańcucha niesie za sobą takie zalety jak solidna konstrukcja, mocne materiały (niklowo-chromowo-manganowe lub stalowe) oraz długa żywotność. Wybierając łańcuchy z „niższej półki” jesteśmy narażeni na szybsze zużycie się materiału. Dlatego warto zaufać sprawdzonym producentom oraz markom, które posiadają ogromne doświadczenie w produkcji części do maszyn.

Warto zwrócić uwagę na dobór kroju łańcuchów do wybranych warunków pracy. Czym bardziej trudny teren – stromo/ślisko – tym bardziej gęsta musi być siatka ogniw łańcucha.

Warto również zwrócić uwagę na konstrukcję napinaczy. Napinacze słabej jakości często potrafią się odpiąć w trakcie działania, co bardzo utrudnia oraz spowalnia pracę ze śniegiem.

Przy wyborze łańcuchów śniegowych najważniejszym parametrem są wymiary kół. Producenci (W ich instrukcjach danych maszyn, bądź na ich stronach internetowych) przedstawiają wszelkie informacje, wymiary oraz szczegóły związane z łańcuchami śniegowymi. My jako sprzedawcy przedstawiamy w naszych ofertach modele urządzeń oraz maszyn, które są dopasowane z wybranym produktem.

Jak dobrać łańcuchy śniegowe?

W doborze łańcuchów śniegowych najważniejsze są wymiary koła. Przykład odczytywania rozmiarów łańcuchów:

Wymiary łańcucha: 16x6.50-8

16” (Pierwszy wymiar) – średnica koła (wraz z oponą);

6.50” (Drugi wymiar) – szerokość felgi (bez opony);

8” (Trzeci wymiar) – średnica felgi (bez opony).

Ważne! Wszystkie wymiary są podawane w calach!

Łańcuchy śniegowe

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium