Płatności

Formy płatności.


 

Płatność Shoper

Płatność Shoper jest to forma przelewu natychmiastowego. Jeśli wybiorą Państwo tę formę płatności, system automatycznie skieruje Państwa na bezpieczną stronę na której wybiera się swój bank i wygodnie dokonuje opłaty. System sam wypełni dane naszej firmy. Po dokonaniu transakcji nasz system automatycznie odnotuje wpłatę i przekieruje status zamówienia do realizacji. Pozwala to na zaoszczędzeniu czasu i Państwu i naszemu sklepowi. Dzięki tej metodzie zakupy szybciej trafią pod wskazany przez Państwa adres. Transakcji można dokonać z następujących banków:

Płatność Shoper

 

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl) 

 

PayPal

Płatnośc PayPal, podobnie jak Shoper, należy do formy przelewu natychmiastowego. Cały proces transakcji odbywa się bardzo podobnie jak dla płatności Shoper. Aby dokonać płatności tą metoda muszą Państwa posiadać konto w serwisie PayPal.

Paypal

 

Przelew tradycyjny

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Prosimy o wpisanie w tytule przelewu tradycyjnego informacji, którą otrzymają Państwo na skrzynkę wraz z potwierdzeniem zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do przelewu:

Wypożyczalnia Sprzętu Ogrodniczego "TEXAS"
ul. J.Kazimierza 369
05-126 Stanisławów Pierwszy
Santander


66 1090 2590 0000 0001 2962 7087

 

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Wysyłka na zakupy powyżej 300 zł GRATIS

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium