Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
61290
Kategorii:
2654
Nowości:
1

Napinacze łańcucha do pilarek marki Stihl

Napinacz łańcucha jest to element najczęściej wykonany z duraluminium lub stali (rzadziej z innych materiałów). Odpowiada za prawidłowe napięcie łańcucha na prowadnicy. Napinacz jest to bardzo ważny element, każdego rodzaju piły (spalinowej, elektrycznej, a także akumulatorowej). Napięcie łańcucha jest podstawą w konserwacji urządzenia, gdyż zbyt luźny łańcuch może wybić prowadnicę oraz zębatkę napędową.

Wyróżniamy dwa typy napinaczy: śrubowe oraz ślimakowe.

 

Stihl Holding AG & Co. KG to niemieckie przedsiębiorstwo z oddziałami w wielu krajach na całym świecie, także w Polsce. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1926 r. przez Andreasa Stihla. Siedziba główna znajduje się w Waiblingen w pobliżu Stuttgartu w Badenii-Wirtembergii w Niemczech. W 2016 roku firma Stihl obchodziła jubileusz 90-lecia istnienia na rynku. Spółka produkuje i sprzedaje głównie pilarki łańcuchowe, kosy mechaniczne oraz inne urządzenia ogrodnicze, a także kosiarki i dmuchawy do liści. Marka Stihl stawia na najnowszą technologię i nowatorskie pomysły. Stihl stanowi na całym świecie synonim jakości i doskonałego serwisu.

STIHL jest powiązany z marką VIKING, numery oraz oznaczenia są bardzo zbliżone.

Dostępność zamienników nie jest dobra. Części dostępne głównie w oryginale, w dość wygórowanych cenach. Dostępność rozkładówek z częściami jest bardzo dobra.

Stihl

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium