Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
61298
Kategorii:
2654
Nowości:
0

Napinacze łańcucha do pilarek marki Husqvarna

Napinacz łańcucha jest to element najczęściej wykonany z duraluminium lub stali (rzadziej z innych materiałów). Odpowiada za prawidłowe napięcie łańcucha na prowadnicy. Napinacz jest to bardzo ważny element, każdego rodzaju piły (spalinowej, elektrycznej, a także akumulatorowej). Napięcie łańcucha jest podstawą w konserwacji urządzenia, gdyż zbyt luźny łańcuch może wybić prowadnicę oraz zębatkę napędową.

Wyróżniamy dwa typy napinaczy: śrubowe oraz ślimakowe.

Napinacz łańcucha składa się ze śruby oraz nakrętki z bolcem, którą umieszczamy w prowadnicy, aby naciągnąć łańcuch.

 

Marka Husqvarna jest renomowanym producentem m.in. narzędzi i urządzeń do pielęgnacji ogrodu. Firma należy do najstarszych przedsiębiorstw w Szwecji. Od ponad 20 lat Husqvarna rozwija swoją sieć dystrybucji w Polsce. W 2011r. przedsiębiorstwo otworzyło w Mielcu swoją pierwszą w Polsce fabrykę kosiarek. Marka cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Produkty marki Husqvarna wyróżniają się wysoką wydajnością, która idzie w parze z bezpieczeństwem i użytecznością.

Oryginalne części dostępne w dość wygórowanych cenach, dostępność zamienników dosyć dobra.

Z dostępnością części nie ma większych problemów. Czasami jednak koszty naprawy przewyższają wartość sprzętu, jeżeli oczywiście części są do sprowadzenia tylko w oryginale. Katalogi są ogólnodostępne na wielu stronach. Korzystając z numeru produktu, bez większego trudu znajdziemy rozkładówkę.

Husqvarna

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium