Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
57435
Kategorii:
2640
Nowości:
767

Napinacze łańcucha do pilarek marki AL-KO

Napinacz łańcucha jest to element najczęściej wykonany z duraluminium lub stali (rzadziej z innych materiałów). Odpowiada za prawidłowe napięcie łańcucha na prowadnicy. Napinacz jest to bardzo ważny element, każdego rodzaju piły (spalinowej, elektrycznej, a także akumulatorowej). Napięcie łańcucha jest podstawą w konserwacji urządzenia, gdyż zbyt luźny łańcuch może wybić prowadnicę oraz zębatkę napędową.

Wyróżniamy dwa typy napinaczy: śrubowe oraz ślimakowe.

 

Grupa AL-KO KOBER to firma z ponad 80-letnią tradycją. Założona została w 1931 roku przez Aloisa Kobera. Marka AL-KO używana jest w obszarach działalności AL-KO KOBER Group. W 1966r. grupa rozpoczęła produkcję kosiarek do trawy. Od ponad 40 lat projektuje i wytwarza innowacyjne urządzenia ogrodowe. Produkty AL-KO odzwierciedlają wieloletnie doświadczenie firmy nie tylko w wykorzystywaniu zaawansowanych rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, ale również w aspekcie wzornictwa. Motto grupy AL-KO - „Quality for Life” - oznacza wysoką jakość produktów i usług. Komfort, przyjemność i bezpieczeństwo to fundament jej działania. Dzięki klarownym i doprecyzowanym katalogom z częściami zamiennymi, nie ma problemu z dobraniem produktu dopasowanego do Państwa potrzeb.

Części oryginalne do tej marki mają dość dobrą dostępność oraz niewygórowaną cenę. Wiele zamienników części AL-KO jest dostępnych na rynku. Ogólną dostępność części do tej marki oceniamy na dobrą, jeżeli sprzęt nie ma powyżej 20 lat, części są osiągalne w większości przypadków. Katalogi AL-KO są ogólnie dostępne oraz czytelne.

AL-KO

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium