Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
61298
Kategorii:
2654
Nowości:
0

Historia

Stihl Holding AG & Co. KG to niemieckie przedsiębiorstwo z oddziałami w wielu krajach na całym świecie, także w Polsce. Założone zostało w 1926 r. przez Andreasa Stihla. Siedziba główna znajduje się w Waiblingen w pobliżu Stuttgartu w Badenii-Wirtembergii w Niemczech. W 2016 roku firma Stihl obchodziła jubileusz 90-lecia istnienia na rynku. Spółka produkuje i sprzedaje głównie pilarki łańcuchowe, kosy mechaniczne oraz inne urządzenia ogrodnicze, a także kosiarki i dmuchawy do liści. Marka Stihl stawia na najnowszą technologię i nowatorskie pomysły. Stihl stanowi na całym świecie synonim jakości i doskonałego serwisu.

Sponsoring w Polsce.

Ciekawostka! Stihl wspiera rozwój polskiej piłki klubowej i od 2019 roku jest Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Logo Stihl widoczne jest na stadionach i w transmisjach telewizyjnych.

Aby otworzyć odpowiedni katalog sprzętu niezbędny jest jego model. Rocznik produkcji w większości przypadków nie jest ważny. Często pojawia się problem ze znalezieniem tabliczki znamionowe. Należy w takim wypadku poszukać jakichkolwiek oznaczeń dotyczących samego modelu.

Numery oryginalne marki STIHL są bardzo schematyczne, jest to najczęściej układ cyfr 4-3-4

_ _ _ _   _ _ _   _ _ _ _

STIHL jest powiązany z marką VIKING, numery oraz oznaczenia są bardzo zbliżone.

Dostępność zamienników nie jest dobra. Części dostępne głównie w oryginale, w dość wygórowanych cenach. Dostępność rozkładówek z częściami jest bardzo dobra.

 

pilarki Stihl

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium