Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
61303
Kategorii:
2654
Nowości:
7

Tłok kompletny do silnika piły, pilarki spalinowej Partner.

Marka Partner należy do grupy Husqvarna.

Oferujemy tłoki oryginalne produkcji AIP i Meteor, a także zamienniki Dolpima, FarmerTec, Golf, Nevada.

AIP

Abilities India Piston and Ring Ltd. To indyjska firma funkcjonująca od 1960 roku. Produkuje głównie tłoki i pierścienie tłokowe. Marka wyróżnia się wysoką jakością produktów i zarazem zadowalającą ceną. Części AIP są chętnie wybierane przez klientów w branży ogrodniczej i leśnej.

Meteor Piston

Meteor Piston to włoska marka z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Została założona w 1952 roku. Początkowo zajmowała się produkcją tłoków do silników dwusuwowych w motocyklach, mikrosilników i silników przemysłowych. Firma wraz z postępem technologicznym rozwijała swoją działalność w zakresie produkcji tłoków do silników pojazdów rolniczych i ogrodniczych. Meteor wyposaża również w swoje tłoki kosiarki i piły spalinowe. Obecnie marka przejęła lidera w produkcji najwyższej jakości pierścieni tłokowych – firmę CABER. Główne hasła, którymi kieruje się marka Meteor to rzetelność, elastyczność i łatwa dostępność.

W naszej opinii, tłoki i pierścienie tłokowe marki Meteor Piston są wykonane z niezwykłą starannością. Uważamy, że swoją jakością prześcigają nawet części oryginalne innych znanych producentów. Nasi klienci również podzielają tę opinię i chętnie polecają markę Meteor.

Jak dobrać tłok do piły, pilarki spalinowej?

Tłoki dobieramy kierując się modelem urządzenia. Czasami zdarza się, że w danym modelu montowane były cylindry o dwóch różnych średnicach tłoka. Wtedy należy wspierać się średnicą poprzedniego tłoka.

Partner

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium