Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
46764
Kategorii:
2622
Nowości:
44

Części zamienne do kosiarek, traktorków ogrodowych John Deere.

Amerykańskie przedsiębiorstwo Deere & Company zostało założone w roku 1837. Twórcą Deere & Company był John Deere. Firma jest jednym z największych producentów maszyn (głównie rolniczych) na świecie. Wszystkie produkty Deere & Company sygnowane są nazwą John Deere, która również stanowi synonim nazwy przedsiębiorstwa. John Deere oprócz maszyn rolniczych stworzył świetnej jakości sprzęt do koszenia, w którym użyte zostały sprawdzone i niezawodne najnowsze technologie oraz takie same innowacyjne rozwiązania, które są wykorzystywane do produkcji dużych maszyn rolniczych np. ciągników John Deere. Produkty John Deere cechują się trwałością i niezawodnością, posiadają charakterystyczne zielone i żółte kolory oraz logo skaczącego jelenia.

Logo marki John Deere

Tabliczka znamionowa w kosiarce JOHN DEERE powinna znajdować się za silnikiem, w okolicach kosza. Warto szukać jej w okolicach tylnych kółek, czasami na boku kosiska, bliżej tyłu maszyny. W traktorach tabliczka najczęściej występuje w postaci naklejki i znajduje się pod siedziskiem operatora, za nim lub w okolicy miejsca na nogi operatora, siedząc na traktorku, za łydkami.

Pożądanym numerem na tabliczce znamionowej jest numer seryjny maszyny. Jeżeli nie jest zawarty, dobierając części, kierujemy się modelem sprzętu.

Numer produktu jest w postaci 13 znakowego ciągu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Często dwa pierwsze znaki to „GX”

Tabliczka znamionowa traktorka John Deere

 

 

Numery oryginalnych podzespołów JOHN DEERE są dość schematyczne. W większości przypadków są to ciągi 7 znaków bez przerw i myślników.

_ _ _ _ _ _ _

Dostępność zamienników jest słaba. Oryginały dostępne w większości przypadków w wysokich cenach. Katalogi dostępne na stronie producenta.

traktorek John Deere

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium