Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
61290
Kategorii:
2654
Nowości:
1

Części zamienne do kosiarek i traktorków marki Stiga.

Stiga jest szwedzką marką produkującą maszyny ogrodnicze, w tym m.in.: traktorki ogrodowe i kosiarki. Siedziba firmy znajduje się we Włoszech i posiada 13 europejskich oddziałów. Stiga prowadzi dystrybucję swoich produktów w ponad 70 krajach na całym świecie. Założycielem firmy był Stig Hjelmquist. Jego pomysłem na sukces była sprzedaż świetnie zaprojektowanych oraz innowacyjnych produktów. Idea ta do tej pory inspiruje twórców marki. Stiga posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia. Dzięki wieloletniej tradycji, najlepszym i najnowocześniejszym rozwiązaniom produkty marki doceniane są na całym świecie. Obecnie marka Stiga jest częścią grupy GGP. Aktualnie używane logo marki.

Logo marki Stiga

 

Gdzie szukać tabliczki znamionowej w urządzeniach Stiga?

Tabliczka znamionowa w kosiarce marki STIGA powinna znajdować się za silnikiem, w okolicach kosza. Warto szukać jej w okolicach tylnych kółek, na boku kosiska (agregatu tnącego), bliżej tyłu maszyny. W traktorach ogrodowych tabliczka występuje najczęściej w postaci naklejki. Znajduje się pod siedziskiem operatora, za nim lub w okolicy miejsca na nogi operatora, siedząc na traktorku, za łydkami.

Tabliczka zanmionowa kosiarka traktorek Stiga

Najważniejsze oznaczenie to numer artykułu ( Art.N ) z tabliczki znamionowej. Jest on zapisany w postaci 12 znaków

_ _ _ _ _ _ _ _ _ /_ _ _

Lub układ cyfr 2-4-2

_ _ - _ _ _ _ - _ _

Tabliczka znamionowa w traktorkach typu front mover.

W przypadku traktorków, w których kosisko jest zamocowane z przodu, przed operatorem, zamiast między kołami maszyny (tak zwanych "raiderów"), zdarza się że na samym kosisku jest oddzielna tabliczka znamionowa. Bez niej nie jesteśmy w stanie dobrać części do samego układu koszącego.

Oznaczenia numerów oryginalnych części zamiennych.

Numery oryginalne w większości przypadków są schematyczne:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ /_

10 znaków, ukośnik przed ostatnim

Lub w takim układzie:

_ _ - _ _ _ _ - _ _ _ _.

Układ numerów na tabliczce oraz numerów oryginałów jest w większości przypadków taki sama dla wszystkich marek wchodzących w skład GGP. Oznacza to że część zamienna o konkretnym OEM będzie pasowała do Stigi, Alpiny, Castegarden o ile ta znajduje się na schemacie urządzenia.

Dostępność oryginałów, zamienników i cena rynkowa części.

Dostępność części oryginalnych i zamiennych jest bardzo dobra. Nie ma większych kłopotów z zamówieniem potrzebnych części, jeżeli nie jest to bardzo wiekowy sprzęt. Nasza firma jest dealerem marki Stiga. Posiadamy więc części oryginalne z tak zwanej pierwszej ręki.

Stiga razem z Kamilem Stochem.

Czy wiesz, że markę Stiga rekomenduje i poleca polski skoczek narciarski - czterokrotny olimpijczyk, trzykrotny indywidualny mistrz olimpijski oraz drużynowy brązowy medalista olimpijski z 2018 roku Kamil Stoch?

Texas-Parts.pl autoryzowanym sklepem marki Stiga.

Nasza firma jest autoryzowanym dealerem marki Stiga od 2019 roku. Dzięki temu posiadamy dostęp do części zamiennych w najprzystępniejszych cenach.

 

kosiarki Stiga

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium