Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
61296
Kategorii:
2654
Nowości:
3

Części zamienne do kosiarek i traktorków marki Husqvarna.

Marka Husqvarna jest znanym i renomowanym producentem m.in. narzędzi i urządzeń do pielęgnacji ogrodu. Firma należy do najstarszych przedsiębiorstw w Szwecji. Od ponad 20 lat Husqvarna rozwija swoją sieć dealerską w Polsce. W 2011r. Husqvarna otworzyła w Mielcu swoją pierwszą w Polsce fabrykę kosiarek. Marka cieszy się ogromną popularnością i uznaniem na całym świecie. Produkty marki Husqvarna wyróżniają się wysoką wydajnością, która idzie w parze z bezpieczeństwem i użytecznością. Wiodącym kolorem na maszynach Husqvarna jest kolor pomarańczowy. Aktualne logo marki.

Logo marki Husqvarna

Jak znaleźć tabliczkę znamionową urządzenia?

Tabliczka znamionowa w kosiarce HUSQVARNA powinna znajdować się za silnikiem, w okolicach kosza. Warto szukać jej w okolicach tylnych kółek, czasami na boku kosiska, bliżej tyłu maszyny. W traktorach tabliczka najczęściej występuje w postaci naklejki i znajduje się pod siedziskiem operatora, za nim lub w okolicy miejsca na nogi operatora, siedząc na traktorku, za łydkami. Schemat na zdjęciach poniżej.

Tabliczka znamionowa w kosiarce Husqvarna

Tabliczka znamionowa w traktorkach Husqvarna

W większości przypadków, na tabliczce znamionowej zawarty jest numer produktu. Jest to najważniejszy numer, niezbędny do znalezienia odpowiedniego schematu części zamiennych. Zdarza się iż numer podany jest z myślnikami. Poza numerem produktu, na tabliczce znajduje się również model sprzętu oraz rocznik produkcji. Numery części oryginalnej, tak zwany OEM często zaczyna się od cyfr 532. W większości przypadków ten sam schemat numerów oryginałów oraz układu oznaczeń na tabliczce pojawia się w powiązanych markach takich jak: PARTNER, POULAN, JONSERED, MCCULLOCH.

Dostępność, ceny, zamienniki do Husqvarna.

Oryginalne części dostępne w dość wygórowanych cenach, dostępność zamienników dosyć dobra. Z dostępnością części nie ma większych problemów. Czasami jednak koszty naprawy przewyższają wartość sprzętu, jeżeli oczywiście części są do sprowadzenia tylko w oryginale. Katalogi są ogólnodostępne na wielu stronach. Korzystając z numeru produktu, bez większego trudu znajdziemy rozkładówkę.

Husqvarna przez lata była oficjalnym sponsorem Mistrzostw Polski Drwali. Czuwała nad bezpieczeństwem pracy pilarką, wspierała profesjonalistów i młodych drwali.

kosiarki Husqvarna

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium