Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
61303
Kategorii:
2654
Nowości:
7

Części zamienne do kosiarek i traktorków marki MTD.

MTD to niemiecka marka posiadająca fabryki w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i w Kanadzie. Marka charakteryzuje się innowacyjnością oraz oryginalnością projektów. Zatrudnia wyspecjalizowanych inżynierów, którzy dbają o najwyższą jakość podzespołów. Dzięki czytelnym i sprecyzowanym katalogom z częściami zamiennymi, nie ma problemu z dobraniem produktu dla Państwa. Logo marki MTD.

Logo marki MTD

Gdzie szukać tabliczki znamionowej urządzenia?

Tabliczka znamionowa w kosiarce MTD powinna znajdować się pomiędzy silnikiem a koszem. Warto szukać jej w okolicach tylnych kółek, czasami na boku kosiska, bliżej tyłu maszyny. W traktorach tabliczka występuje w postaci naklejki i znajduje się pod siedziskiem operatora, za nim lub w okolicy miejsca na nogi operatora, siedząc na traktorku, za łydkami.

Tabliczka znamionowa kosiarka traktorek MTD

W lewym górnym rogu zazwyczaj jest napis MTD, najważniejszym numerem na tabliczce jest numer seryjny oraz rocznik. Numer seryjny ma 11 znaków. Schemat numeru w 90% przypadków, wygląda następująco:

11_ _ _ _ _ _ 6 _ _

12_ _ _ _ _ _ 6 _ _

13_ _ _ _ _ _ 6 _ _

Pozostałe miejsca zajmują cyfry wraz z literami. Szukając schematu, rozkładówki po tym oznaczeniu, występuje dodatkowy podział ze względu na rocznik urządzenia. Oznacza to, że jego znajomość jest istotna przy poszukiwaniu części zamiennych. Producent umiał zmieniać konstrukcję w dalszym roczniku kalendarzowym. Rok produkcji, w większości przypadków rocznik jest napisany po prawej stronie tabliczki, pionowo, przeciwnie do pozostałych oznaczeń które widnieją w poziomie.

Numery części oryginalnych występują w 2 układach:

_ _ _ - _ _ _ _ _

lub

_ _ _ - _ _ _ _

 

Zazwyczaj, początkiem numeru przed myślnikiem jest 754 lub 954.Wszystkie miejsca zajmują cyfry. Schematy numerów oryginałów (OEM) oraz układy numerów na tabliczce znamionowej, między innymi w markach MTD BOLENS YARDMAN RAIFFEISEN FLEURELLE GUTBROD CUP CADET są takie same. Wynika to z obszerności marek w koncernie MTD.

Części tej marki są dostępne zarówno w zamiennikach jak i oryginałach. W większości przypadków, ceny oryginałów są dość wygórowane. Schematy do tej marki są ogólnodostępne na stronie producenta.

kosiarki MTD

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium