Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
46764
Kategorii:
2622
Nowości:
44

Części zamienne do kosiarek spalinowych i traktorków ogrodowych marki AL-KO

Grupa AL-KO KOBER to firma z ponad 80-letnią tradycją. Założona została w 1931 roku przez Aloisa Kobera. W 1966r. grupa rozpoczęła produkcję kosiarek ogrodowych. Od ponad 40 lat projektuje i wytwarza innowacyjne urządzenia ogrodowe. Produkty AL-KO odzwierciedlają wieloletnie doświadczenie firmy nie tylko w wykorzystywaniu zaawansowanych rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, ale również w aspekcie wzornictwa. Motto grupy AL-KO - „Quality for Life” - oznacza wysoką jakość produktów i usług. Komfort, przyjemność i bezpieczeństwo to fundament jej działania. Dzięki klarownym i doprecyzowanym katalogom z częściami zamiennymi, nie ma problemu z dobraniem produktu dopasowanego do Państwa potrzeb. Aktualnie używane logo marki.

Logo marki AL-KO

Gdzie umieszczona jest tabliczka znamionowa na urządzeniach AL-KO?

Tabliczka znamionowa w kosiarce ogrodowej AL-KO powinna być umieszczona za silnikiem, w okolicach kosza na trawę. Warto szukać jej w okolicach tylnych kółek, czasami na boku kosiska, bliżej tyłu maszyny. W traktorach tabliczka, najczęściej w postaci naklejki, znajduje się pod siedziskiem operatora, za nim lub w okolicy miejsca na nogi operatora, siedząc na traktorku za łydkami.

Aby znaleźć odpowiedni schemat musimy znać rocznik sprzętu oraz 6-cyfrowy numer artykułu ( na tabliczce Art.nr ). W większości przypadków jest w nim element powtarzający się:  

11­_ _ _ _

Kolejną ważną informacją jest rocznik maszyny. Pod jednym numerem artykułu może występować kilka katalogów różniących się rocznikiem. Rocznik często jest napisany na tabliczce pionowo po prawej stronie lub na środku.

 Tabliczka znamionowa w kosiarce AL-KO

Numery oryginalnych części alko to 6 lub 8 znakowe ciągu cyfr. W znacznej większości przypadków składają się z 6 cyfr

_ _ _ _ _ _  lub _ _ _ _ _ _ _ _

Dostępność części zamiennych do AL-KO

Części oryginalne do tej marki mają dość dobrą dostępność oraz niewygórowaną cenę. Wiele zamienników części AL-KO jest dostępnych na rynku. Ogólną dostępność części do tej marki oceniamy na dobrą, jeżeli sprzęt nie ma powyżej 20 lat, części są osiągalne w dużej większości. Katalogi AL-KO są ogólnie dostępne oraz czytelne.

kosiarki AL-KO

ADAPTER AL-KO 464121 464123 ADAPTER AL-KO 464121 464123
pasuje do: kosiarki AL-KO
Cena: 190,00 zł
szt.
zobacz więcej

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium