Części zamienne do
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

Texas Parts autoryzowany dealer Stiga

 

Statystyki
Produktów:
61298
Kategorii:
2654
Nowości:
0

Części zamienne do silników spalinowych w kosiarkach i traktorkach ogrodowych marki Tecumseh.

W 1934 roku Raymond Herrick specjalizujący się w produkcji narzędzi i matryc założył firmę Tecumseh Products Company. Podczas II wojny światowej ta amerykańska firma została powołana do produkcji pocisków artyleryjskich dla sił alianckich. Po wojnie kontynuowano produkcję sprężarek chłodniczych a także sprężarek do klimatyzatorów.

W 1956 roku firma Tecumseh Products Company przejął Lauson Manufacturing Company, założoną w 1895 roku przez Johna Lausona. Szybko stała się jednym z największych producentów małych silników benzynowych w Stanach Zjednoczonych. W 2007 roku linie produkcyjne układów napędowych i silników benzynowych zostały sprzedane firmie Platinum Equity LLC. Dział ten został szybko zamknięty, bo już w 2008 roku. W 2009 roku Tecumseh Power sprzedała swoją działalność w zakresie przekładni firmie Husqvarna i ogłosiła zamknięcie. Ostateczne logo marki Tecumseh

 

Logo marki Tecumseh

Należy mieć zatem na uwadze, że producent silników Tecumseh już nie istnieje.

Właśnie dlatego dostępność części zamiennych i ich katalogów jest bardzo niska. Przykładowy nr silnika Tecumseh : 0HV125-206612B. Numery oryginalne części zamiennych również nie są schematyczne. Oznaczenie i miejsce gdzie należy szukać tabliczki znamionowej silnika na zdjęciu poniżej.

silnika Tecumseh

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper Premium