Kategorie
Kontakt

 

 

784 164 164

 

@

 

serwis.texas@gmail.com

Stiga

WSO TEXAS

jest autoryzowanym dealerem marki

 

Statystyki
Produkty:
36641
Kategorie:
2255
Nowości:
224

Linki hamulca do kosiarek marki Honda różne modele.

Podczas zaciągania dźwigni (rączki) hamulca na rękojeści (kierownicy) kosiarki odciąga ona hamulec oraz rozłącza przewody masujące, umożliwiając cewce wytworzenie iskry.
Podczas puszczania ww. dźwigni, linka ta załącza hamulec, który trąc o koło magnesowe silnika wyhamowuje go (nóż się zatrzymuje) oraz zwiera przewody masowe od cewki co powoduje utratę zapłonu i silnik gaśnie.

Już od powstania w roku 1948 Honda Motor Co. jest liderem na rynku produkcji nie tylko samochodów i motocykli, ale również urządzeń i maszyn ogrodniczych. Jest także największym producentem silników na świecie. Główna siedziba firmy znajduje się w stolicy Japonii - Tokio. W swoich 124 zakładach w 24 krajach Honda projektuje, wytwarza i oferuje swoim klientom szeroki wachlarz różnorodnych produktów: od małych silników do zastosowań ogólnych, przez skutery i sprzęt ogrodniczy do specjalistycznych samochodów wyścigowych. Honda stale doskonali swoją technologię i wyróżnia się niezawodną konstrukcją urządzeń, dzięki temu jakość produktów Hondy uzyskała doskonałą reputację i renomę klientów na całym świecie.

Jeżeli mają Państwo kłopot z dobraniem części prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
WSO TEXAS © 2017
Sklep internetowy Shoper.pl